Google+ Twitter Facebook

O mnie

Szanowni Państwo;
 
Chcemy Państwu zaproponować możliwość ułatwionego i szybszego pozyskiwania pracowników będących cudzoziemcami.
 
Świat się zmienia, granice stają się elastyczne, lecz prawo wciąż działa według skomplikowanych procedur przyznawania karty pobytu, statusu uchodźca czy wszelkich zezwoleń na pracę dla cudzoziemców. 
 
Jako firma z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem z zakresu prawa i administracji, mamy zaszczyt zaproponować Państwu kompleksową obsługę cudzoziemców niezależnie od siedziby Waszego przedsiębiorstwa. Działamy na terenie całego kraju. 
 
W imieniu cudzoziemców ubiegamy się o karty pobytu, zezwolenia na pracę oraz inne dokumenty, które są im niezbędne do pełnoprawnego funkcjonowania w Polsce.  
 
LEGALNE ZEZWOLENIE NA PRACĘ
 
Zezwolenie na pracę to dokument, który umożliwia cudzoziemcowi spoza Unii Europejskiej legalną pracę w Waszym przedsiębiorstwie lub zakładzie pracy.
 
W ramach promocji przygotowaliśmy dla Państwa obsługę pierwszego takiego zlecenia w bardzo atrakcyjnej cenie 500 zł + VAT.
 
Gwarantujemy przy tym pełną pomoc formalno-prawną, nasze przedstawicielstwo w każdej sprawie, minimum formalności i niezwykle szybki proces finalizacji całej procedury.
 
W celu uzyskania szerszych informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu:
 
Z poważaniem
Dariusz Kostyra
Opinie klientów